Reflektivní setkání WANDA pro účastníky základního kurzu ZAS pro MŠ 1. část – LŠ Pardubice 2024

Nejbližší termíny

16. 10. 2024 On-line 16:00 - 18:30 (Uzavřeno)

Detail: Wanda je skupinová reflektivní metoda pro pedagogické týmy, která umožňuje účastníkům řešit problémy každodenní pedagogické praxe a která nabízí bezpečný způsob kolegiální podpory. Setkání je určeno účastníkům 1. části základního kurzu pro MŠ Letní školy Pardubice. Přihlásit se můžete na jeden ze tří termínů, které jsou ­vypsané pro vaši skupinu, a to buď 16. 10., 7. 10., nebo 24. 10. (viz další nabídku na e-shopu). Na setkání budete moci sdílet a reflektovat situace ze své praxe, se kterými jste se setkali při zavádění programu Začít spolu. Link na setkání obdržíte e-mailem 3 dny před setkáním.

Cena: zdarma (cena za WANDU je zahrnuta do celkové ceny za LŠ)

Kontaktní osoba: Lucie Maršálková, lucie.marsalkova@sbscr.cz

Více o Wandě: https://1url.cz/v1e3Dhttps://www.youtube.com/watch?v=NdkEGDqZKIY&t=6s.

Facilitátoři: Petra Vallin, Mirka Vagenknechtová

Lektoři

Bc. Miroslava Vagenknechtová
Vystudovala Střední pedagogickou školu v Litomyšli, obor předškolní pedagogika. Později si doplnila vzdělání na Karlově univerzitě, studiem oboru Školský management. Předškolnímu vzdělávání se věnuje po celou dobu své praxe. V současnosti je ředitelkou Mateřské školy v Chrudimi, kde všechny čtyři třídy pracují v programu Začít spolu. V poslední době navázala užší spolupráci se Step by Step ČR, o.p.s., kde absolvovala kurz facilitátora reflektivní skupinové metody Wanda. Jako lektorka se zaměřuje na předávání zkušeností v oblasti předmatematické gramotnosti s využitím Hejného metody. Je členkou pracovní skupiny MAP na území ORP Chrudim. Od října 2023 působí jako průvodkyně škol pro projekt Eduzměna Kutnohorsko, jehož je Step by Step partnerem. Relaxuje na hokejových zápasech pardubického týmu nebo jízdou na horském kole. Celoživotní zálibou jsou ruční práce např. výrobky z kukuřičného šustí či pedigu.
Zobrazit více
PhDr. Petra Vallin, Ph.D.
Vystudovala Učitelství pro 1. stupeň se specializací angličtina, kterou pak 10 let vyučovala. Aktuálně se věnuje lektorování seminářů a workshopů o inovacích ve vzdělávání a koordinaci rozvojových projektů. Na Pedagogické fakultě UK vyučuje několik kurzů pro zahraniční studenty, podílí se na tandemové výuce didaktiky 1. stupně ZŠ a je zapojena do dvou projektů: Zavádění formativního hodnocení na ZŠ a SPIN – Spolupráce a inovace, jehož cílem je především větší propojení teorie a praxe v přípravě budoucích učitelů. Působí jako metodik a lektor CLIL. Je spoluautorkou publikace CLIL: Inovativní přístup nejen k výuce cizích jazyků.
Zobrazit více

Rezervace termínu

 ×