Aktuální informace ke stážím

Máme pro vás aktuální informace k plánovaným stážím pro pedagogické pracovníky základních škol. Níže je aktuální tabulka s přehledem stáží, včetně počtu volných míst. Kapacita každé stáže je 15 osob.

DestinacePočet volných místTermín
Finsko0 – obsazeno5. – 5. 6. 2021 (náhradní termín přelom září říjen 2021)
Spojené království – Velká Británie9říjen 2021
Polsko15listopad 2021
Dánsko426. 9. – 2. 10. 2021
Nizozemsko12duben 2022

Děkujeme všem přihlášeným účastníkům za zájem zúčastnit se zahraniční stáže pořádané naší organizací SbS ČR. Nové zájemce o stáž prosíme o vyplnění nezávazného formuláře. Pokud ještě váháte, více informací o našich zkušenostech s organizací stáží se dozvíte zdepodrobné informace ke stážím si můžete přečíst v tomto dokumentu.

Rádi bychom vás informovali, že stáž nadále plánujeme, ale vzhledem k aktuální situaci nemůžeme garantovat přesný termín realizace.

Nadále budeme sledovat vývoj vládních opatření a jakmile bude jasné, zda je možné stáž uskutečnit, budeme vás informovat. Pokud by se situace nezměnila a stáž by v daném termínu nebylo možné uskutečnit, počítejte s náhradním termínem.

Pokud by došlo k nějaké změně z vaší strany, prosím informujte nás také. V tuto chvíli je již naplněna kapacita stáže ve Finsku, ale v registru jsou i náhradníci, kterým bychom případně nabídli vaše místo. Děkujeme za pochopení.

Podrobný program stáže a organizační záležitosti budeme zasílat až po potvrzení, že situace umožňuje výjezd do zahraničí.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.