Den ve třídě Začít spolu MŠ

ZaS centra – metodická centra Začít spolu

Nejbližší termíny

Je nám líto, ale momentálně nejsou pro tento kurz žádné vypsané termíny. Pokud máte o kurz zájem, kontaktujte nás prosím.

KOMU JE SETKÁNÍ URČENO:

všem učitelům MŠ a 1. st. ZŠ, rodičům, pracovníkům ve vzdělávání a dalším osobám, které mají zájem o vzájemnou inspiraci a učení, rozvoj svých profesních dovedností a sdílení zkušeností.

ANOTACE:

Během dopoledne nahlédnete do prostředí mateřské školy pracující v programu Začít spolu – čeká vás přímě pozorování práce učitele s dětmi, následovat bude reflexe s učitelkou i lektorkami, otevře se prostor pro vaše dotazy.

KDE: MŠ Olomouc, Sokolská 19

DOTAZY: email: hana.kretkova@sbscr.cz

MAXIMÁLNÍ POČET ÚČASTNÍKŮ: 10

Lektoři

Mgr. Hana Kretková
Ředitelka MŠ Olomouc vystudovala Předškolní pedagogiku na Univerzitě Palackého v Olomouci, kde v současné době působí také jako externí vyučující. V rámci svých dvou pracovišť MŠ nadšeně podporuje program Začít spolu, prostřednictvím metodického centra šíří jeho podstatu mezi další aktéry vzdělávacího procesu. Lektorská práce je příležitostí, jak nezůstat stát na jednom místě, ale pátrat po smyslu předškolního vzdělávání, učit se od sebe navzájem, předávat své zkušenosti. Nejkrásnější pohled je na dětskou spontánní hru – v ní je podstata přítomného žití.
Zobrazit více
Bc. Dana Bräuerová
Bc. Dana Bräuerová vystudovala obor Učitelství pro mateřské školy na Pedagogické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. V Mateřské škole Žižkovo nám. působí na pozici zástupkyně ředitelky a řídí odloučené pracoviště na Sokolské ulici. Spolu s Hanou Kretkovou zapáleně lektorují kurzy pro organizaci Step by step ČR.
Zobrazit více

Rezervace termínu

Volná místa na tento kurz již bohužel nejsou k dispozici. Pokud máte o kurz zájem, kontaktujte nás prosím.