Den ve třídě Začít spolu MŠ

ZaS centra – metodická centra Začít spolu

Nejbližší termíny

Je nám líto, ale momentálně nejsou pro tento kurz žádné vypsané termíny. Pokud máte o kurz zájem, kontaktujte nás prosím.

Den ve třídě Začít spolu v MŠ

KOMU JE SETKÁNÍ URČENO:
všem učitelům MŠ a 1. st. ZŠ, pracovníkům ve vzdělávání a dalším osobám, které mají zájem o vzájemnou inspiraci a učení, rozvoj svých profesních dovedností a sdílení. zkušeností.

ANOTACE:
Čeká na Vás dopoledne strávené v prostředí mateřské školy pracující v programu Začít spolu. Navštívíte třídu, kde budete pozorovat dopolední vzdělávací nabídku pro děti. Přímé pozorování budete reflektovat s pedagogy a lektorkami, otevře se prostor pro Vaše dotazy. Součástí programu je i prohlídka ostatních tříd.

KDE: Mateřská škola Šestajovice, okres Praha – východ, Pohádková 1, 250 92 Šestajovice

DOTAZY: email: marie.bartosova@sbscr.cz

MAXIMÁLNÍ POČET ÚČASTNÍKŮ: 10

Lektoři

Marie Bartošová
Jana Zetková
Vystudovala Střední pedagogickou školu v Praze a celý svůj profesní život se věnuje učitelství v MŠ. V současné době je zástupkyní ředitelky MŠ Šestajovice, kde od roku 2018 vzdělává děti v programu Začít spolu. Svoje zkušenosti s programem předává kolegyním prostřednictvím Dnů začít spolu a jako host na letní škole. Je spoluautorkou publikace Nápadníček celoročních aktivit pro mateřské školy. Program Začít spolu propojila také s učením venku, které je její velkou vášní. Jejím pedagogickým krédem je vytvářet pro děti i rodiče bezpečné prostředí, založené na vzájemné důvěře, partnerství a respektujícím přístupu.
Zobrazit více

Rezervace termínu

Volná místa na tento kurz již bohužel nejsou k dispozici. Pokud máte o kurz zájem, kontaktujte nás prosím.