Den ve třídě Začít spolu MŠ

ZaS centra - metodická centra Začít spolu MŠ

Nejbližší termíny

Je nám líto, ale momentálně nejsou pro tento kurz žádné vypsané termíny. Pokud máte o kurz zájem, kontaktujte nás prosím.

KOMU JE SETKÁNÍ URČENO:

všem učitelům MŠ a 1. st. ZŠ, rodičům, pracovníkům ve vzdělávání a dalším osobám, které mají zájem o vzájemnou inspiraci a učení, rozvoj svých profesních dovedností a sdílení zkušeností.

ANOTACE:

Čeká na Vás dopoledne strávené v prostředí mateřské školy pracující v programu Začít spolu. Navštívíte třídu, kde budete pozorovat dopolední vzdělávací nabídku pro děti. Přímé pozorování budete reflektovat s pedagogy a lektorkami, otevře se prostor pro Vaše dotazy. Součástí programu je i prohlídka ostatních tříd.

KDE: Mateřská škola Šestajovice, okres Praha – východ, Pohádková 1, 250 92 Šestajovice

DOTAZY: email: petra.balcarova@sbscr.cz

 

Lektoři

Bc. Eliška Hlavatá
Mgr. Petra Balcarová
Vystudovala obor Pedagogika předškolního věku na Univerzitě Hradec Králové. Působila na pozici ředitelky MŠ Šestajovice 11 let, kde se svým týmem zavedla program Začít spolu. Tento příběh změny ráda sdílí s dalšími pracovníky škol. Ve Step by Step je lektorkou. V pilotním projektu Eduzměna na Kutnohorsku, jehož je Step by Step partnerem, je průvodkyní škol. Program Začít spolu rozvíjí potenciál a kreativitu dětí, pedagogů a týmu celé školy. Do školy vnáší radost a život nepřeberných příležitostí, možností, objevů a experimentů.
Zobrazit více

Rezervace termínu

Volná místa na tento kurz již bohužel nejsou k dispozici. Pokud máte o kurz zájem, kontaktujte nás prosím.