Den ve třídě Začít spolu MŠ

Nejbližší termíny

Čeká na Vás dopoledne strávené v prostředí mateřské školy pracující v programu Začít spolu. Navštívíte třídu, kde budete pozorovat dopolední vzdělávací nabídku pro děti. Přímé pozorování budete reflektovat s pedagogy a lektorkami, otevře se prostor pro Vaše dotazy. Součástí programu je i prohlídka ostatních tříd.
Mateřská škola Šestajovice, okres Praha – východ, Pohádková 1, 250 92 Šestajovice

 

Protiepidemická opatření

Při organizaci kurzů se řídíme platnými opatřeními MZ ČR a MŠMT. Vzhledem k tomu, že kapacita akce je méně než 20 osob, nemusí účastníci prokazovat splnění jedné z podmínek ONT  (očkování, nemoc, test),  V případě akce konané v prostorách škol, rozhoduje o pravidlech vstupu do vnitřních prostor sama škola. Prosíme vás proto, abyste byli připraveni v případě potřeby podstoupit na místě antigenní samotest. Zároveň prosíme, abyste v případě jakýchkoliv příznaků onemocnění přistupovali zodpovědně k rozhodnutí akci absolvovat. Případné storno poplatky vzniklé z důvodů akutního onemocnění budeme řešit individuálně. V současné chvíli  pravidla nařizují nosit po celou dobu pobytu ve vnitřních prostorách ochranné prostředky.

Lektoři

Bc. Marcela Trantinová
Vystudovala speciální pedagogiku na UJEP Ústí nad Labem. Řadu let působila jako učitelka mateřské školy a v současné době je ředitelkou MŠ Šestajovice, kde převzala štafetu se vzdělávacím programem Začít spolu. Na Začít spolu jí baví možnost volby, respektu, nenásilnost a hledání, díky čemuž se děti rozvíjí podle svých možností a také potřeb. Kromě Začít spolu se věnuje logopedii a rozvoji komunikačních a řečových dovedností dětí. To jí přivedlo k myšlence zřízení Sdíleného logopedického centra v MŠ Šestajovice, které se jí daří realizovat. Je spoluautorkou knihy Nápadníček. Každá nová věc je pro ní výzvou a je za ně ráda.
Zobrazit více
Mgr. Petra Dvořáková
Vystudovala obor Pedagogika předškolního věku na Univerzitě Hradec Králové. Působila na pozici ředitelky MŠ Šestajovice 11 let, kde se svým týmem zavedla program Začít spolu. Tento příběh změny ráda sdílí s dalšími pracovníky škol. Ve Step by Step je lektorkou. V pilotním projektu Eduzměna na Kutnohorsku, jehož je Step by Step partnerem, je průvodkyní škol. Program Začít spolu rozvíjí potenciál a kreativitu dětí, pedagogů a týmu celé školy. Do školy vnáší radost a život nepřeberných příležitostí, možností, objevů a experimentů.
Zobrazit více

Rezervace termínu

 × 800