Dvoudenní výjezdové setkání vedení MŠ a ZŠ s programem Začít spolu

Nejbližší termíny

Je nám líto, ale momentálně nejsou pro tento kurz žádné vypsané termíny. Pokud máte o kurz zájem, kontaktujte nás prosím.

Program dvoudenního setkání:

V rámci setkání se zaměříme na témata, která vyplývají z potřeb vedení škol:

  • jak poznáme kvalitu programu ZaS na své škole
  • jak poskytujeme zpětnou svému pedagogickému týmu
  • jak prezentujeme školu Začít spolu rodičům a širší veřejnosti
  • jaké jsou zkušenosti s programem Začít spolu v jiných školách doma a v zahraničí

KDY: čtvrtek 26. – pátek 27. května 2022, registrace ve čtvrtek od 9.00, začátek programu v 10.00, ukončení v pátek v 15.00

KDE: www.hotel-jesenice.cz , hotelový resort Jesenice, U Velkého rybníka 188, Jesenice u Rakovníka

CENA: 4 500 Kč (v ceně je ubytování, snídaně, obědy, dvoudenní program, materiály)

Vaši účast na dvoudenním programu, potvrďte prosím nejpozději do 15. 4. 2022

Lektoři

Mgr. Jana Schierlová
Vystudovala obor Pedagogika na Filozofické fakultě Karlovy univerzity a obor učitelství cizích jazyků na Technické univerzitě v Liberci. Pracuje jako učitelka cizích jazyků na Základní škole kpt. Jaroše v Trutnově, kde zároveň působí jako metodička programu Začít spolu. Realizaci programu ZaS se věnuje také jako externí spolupracovnice neziskové organizace Step by Step ČR na pozici projektové manažerky. Při hledání cest, jak navázat na program Začít spolu na druhém stupni ZŠ, se seznámila s metodou eduScrum, kterou realizuje ve své praxi učitelky.
Zobrazit více
Mgr. Iveta Pasáková
“Rádi bychom měnili zažitou představu o tom, co má škola dělat, co a jak má učit. Naším cílem je prosadit do škol větší míru svobodného rozhodování na straně dítěte a na straně pedagogů posílit odvahu tvořit školu spolu s dětmi.“ Mgr. Iveta Pasáková působí jako ředitelka SbS ČR od roku 2016. Před tím pracovala v organizaci jako programová vedoucí a projektová manažerka. V předchozích letech byla redaktorkou pedagogické literatury a učebnic, učila na střední škole základy společenských věd a speciální pedagogiku, nějaký čas působila v poradně pro kariérní poradenství žáků. Vystudovala obor pedagogika a ošetřovatelství na FF UK. „Začít spolu není alternativa, ale principy a hodnoty, které by měly být běžné a úplně normální. Ideální by bylo dříve či později zmizet, nebýt potřeba…”
Zobrazit více

Rezervace termínu

Volná místa na tento kurz již bohužel nejsou k dispozici. Pokud máte o kurz zájem, kontaktujte nás prosím.