Formativní hodnocení na ZŠ

ZaS centra – metodická centra Začít spolu

Nejbližší termíny

Je nám líto, ale momentálně nejsou pro tento kurz žádné vypsané termíny. Pokud máte o kurz zájem, kontaktujte nás prosím.

KOMU JE SETKÁNÍ URČENO:

všem učitelům/kám 1.  a 2.st. ZŠ, asistentkám/ům pedagoga, sociálním pedagogům, všem zájemcům o formativní hodnocení a jeho praktické uplatnění na ZŠ při frontální výuce.

ANOTACE: Jednou z nejčastějších forem vyučování je frontální výuka. Je to skvělý způsob, jak učit, ale ne vždy se nám daří zapojit do ní všechny děti. Abychom ve frontálně vedené třídě mohli pracovat formativním způsobem, potřebujeme aktivizovat všechny děti ve třídě a mít k dispozici důkazy o jejich učení. Seminář se zaměří na konkrétní techniky a postupy, jak formativně hodnotit při frontálním vyučování.

KDE: ZaS centrum Chomutov, Čelakovského 1017/14         

DOTAZY: email: pavlina.pilarova@sbscr.cz

Lektoři

Mgr. Anna Babanová
Vystudovala Učitelství pro 1. stupeň ZŠ na PedF UK v Praze. Pracuje na základní škole Křesomyslova v Praze jako učitelka pro 1. stupeň. Kromě toho svého úvazku věnuje dlouhodobě svůj zájem programu Začít spolu a problematice genderově citlivého vzdělávání. Ve spolupráci s organizací Step by Step ČR se již řadu let podílí lektorsky na letních školách, seminářích, či metodických setkáváních s vyučujícími programu Začít spolu. Podílela se na vzniku několika pedagogických příruček, zaměřených na genderově citlivé vzdělávání, rozvoj kolegiální spolupráce a nejnověji na plánování výuky nejen do center aktivit.
Zobrazit více

Rezervace termínu

Volná místa na tento kurz již bohužel nejsou k dispozici. Pokud máte o kurz zájem, kontaktujte nás prosím.