Wanda pro účastníky základního kurzu ZAS – reflexe a sdílení zkušeností se zaváděním programu Začít spolu v ZŠ

Nejbližší termíny

Je nám líto, ale momentálně nejsou pro tento kurz žádné vypsané termíny. Pokud máte o kurz zájem, kontaktujte nás prosím.

Termíny:  17. 10. 2023 , 9. 11. 2023

Čas: 14.00 – 16.30 (obě setkání) celkový rozsah: 5 hodin (jedno setkání: 2,5 h), počet setkání: 2  

Místo: online, link obdržíte na váš email 3 dny před prvním setkáním. 

Cena: 1300 Kč celkem za obě setkání (lze platit z DVPP)

Kurz je určen účastníkům základního kurzu, kteří sbírají zkušenosti s výukou podle programu Začít spolu.

Wanda je unikátní metoda facilitované skupinové reflexe, která využívá supervizní a koučovací techniky a nabízí bezpečný způsob kolegiální podpory. Nově nabízíme možnost společně sdílet a řešit problematické situace spojené se zaváděním programu Začít spolu.

Facilitátorky působí jako lektorky a metodičky Step by Step, o.p.s., zároveň mají zkušenosti s facilitací Wanda.

Pokud Vás tato unikátní metoda zaujme, můžete si ji v září objednat na klíč pro pedagogický sbor vaší školy – https://www.zacitspolu.eu/nase-nabidka/

 

Lektoři

Mgr. Zdeňka Kreislová
Mgr. Zdenka Kreislová patří mezi první učitele v ČR, kteří program ZaS realizovali ve svých třídách. Svůj profesní život spojila s 1. ZŠ Plzeň, kde od roku 2000 pracovala jako učitelka Začít spolu. Byla u samého začátku Začít spolu a stala se jeho nadšenou příznivkyní a propagátorkou. Své zkušenosti předává studentům v rámci jejich pedagogické praxe. Hejtman Plzeňského kraje jí udělil Ocenění za úspěšnou pedagogickou práci. Získala čestný titul Čtenářka učitelka města Plzně. Je autorkou knihy Krok za krokem první třídou a působí jako lektorka a mentorka programu Začít spolu.
Zobrazit více
PhDr. Petra Vallin, Ph.D.
Vystudovala Učitelství pro 1. stupeň se specializací angličtina, kterou pak 10 let vyučovala. Aktuálně se věnuje lektorování seminářů a workshopů o inovacích ve vzdělávání a koordinaci rozvojových projektů. Na Pedagogické fakultě UK vyučuje několik kurzů pro zahraniční studenty, podílí se na tandemové výuce didaktiky 1. stupně ZŠ a je zapojena do dvou projektů: Zavádění formativního hodnocení na ZŠ a SPIN – Spolupráce a inovace, jehož cílem je především větší propojení teorie a praxe v přípravě budoucích učitelů. Působí jako metodik a lektor CLIL. Je spoluautorkou publikace CLIL: Inovativní přístup nejen k výuce cizích jazyků.
Zobrazit více

Rezervace termínu

Volná místa na tento kurz již bohužel nejsou k dispozici. Pokud máte o kurz zájem, kontaktujte nás prosím.