Jak podpořit a zachovat vnitřní motivaci dítěte, on-line

Nejbližší termíny

Je nám líto, ale momentálně nejsou pro tento kurz žádné vypsané termíny. Pokud máte o kurz zájem, kontaktujte nás prosím.

Začít spolu – rozšiřující nabídka v režii našich hostů

 Nabídka setkávání k tématům, které úzce korespondují s programem Začít spolu a zároveň jsou dostatečně široká, aby oslovila i další učitele a učitelky bez ohledu na program, který ve své MŠ realizují.

Jak podpořit a zachovat vnitřní motivaci dítěte

Jak v každodenní práci a plánování činností zohlednit zájmy dítěte, jeho typologii, zkušenosti, individuální nastavení a podpořit je v jejich osobním růstu, v radosti z učení a objevování.

Jak poskytnout dětem skutečnou volbu, svobodu a možnost samostatně se rozhodovat, když můj TVP/ŠVP mi často už v září „říká“, čím se budeme zabývat v lednu či květnu? Jak tuto skutečnost vyladit a vyvážit? A co je vlastně důležité (pro dítě/ učitele/ rodiče…)?

Lektoři

Mgr. Miroslava Škardová
Vystudovala Filozofickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, obor Pedagogika, pracuje v organizaci Step by Step ČR, o.p.s. jako metodička a lektorka Vzdělávacího programu Začít spolu. V programu Začít spolu je od jeho počátku. Spoluzakládala jednu z prvních MŠ Začít spolu v Plzni a pracovala zde jako učitelka. Žít Začít spolu! Vždycky Začít spolu! Začít spolu!!!
Zobrazit více

Rezervace termínu

Volná místa na tento kurz již bohužel nejsou k dispozici. Pokud máte o kurz zájem, kontaktujte nás prosím.