Lektorské řemeslo 2. část

Nejbližší termíny

Je nám líto, ale momentálně nejsou pro tento kurz žádné vypsané termíny. Pokud máte o kurz zájem, kontaktujte nás prosím.

Zveme Vás na kurz 2. části lektorského řemesla, který je určený začínajícím lektorům/kám nebo těm, kteří/ré lektorskou praxi provozují, ale rádi/y by své dovednosti upevnili/y a rozvinuli/y. Na kurz zveme především kolegy/ně spolupracující s organizací Step by Step ČR, kurz je ale zaměřený na “univerzální“ lektorské a prezentační dovednosti a osobnostní rozvoj každého jednotlivce pracujícího v oblasti profesní podpory a vzdělávání dospělých.

Sebezkušenostní kurz nás podpoří v roli lektora/ky prostřednictvím rozvoje sociálních a komunikačních dovedností, práce s vlastními potřebami a emocemi a uvědoměním si etických a hodnotových základů, z nichž lektorská praxe ve Step by Step ČR vychází.

Lektoři: Vybíralová Pavla, Vybíral Michal

Kurz se uskuteční v Plzni ve školících prostorech VIS

Cena je 3. 000 Kč, v ceně je zahrnutý program, účastníci si hradí sami jídlo i ubytování.

Ubytování doporučujeme zajistit si samostatně např. v hotelech AstoryVictoria, které jsou cenově přijatelné a v blízkosti místa konání akce.

Lektoři

Mgr. Michal Vybíral
Vystudoval PedF UK, učitelství pro 1. st ZŠ. Je absolventem výcviků psychoterapeutického a supervizního. Tři roky byl učitelem v programu ZaS. V současnosti má psychoterapeutickou praxi a je supervizorem ve školách a sociálních službách. V lektorské a konzultační práci se zaměřuje na práci s agresí a řešení konfliktů, je spoluzakladatelem a lektorem Ligy otevřených mužů. Všechny tři děti prošly ZaS, se SbS je tak spjatý osobně i profesně 25 let.
Zobrazit více
Mgr. Pavla Vybíralová
Vystudovala PedF UK Praha, obor speciální pedagogika. Je absolventkou psychoterapeutického, mentorského a videotrenérského výcviku. Pracovala jako učitelka MŠ a asistentka v ZŠ v programu ZaS, od té doby se váže i spolupráce se SbS. Nyní se zaměřuje na konzultační podporu učitelů MŠ, ZŠ, pracovníků v neziskových organizacích, dále na terapeutickou práci s dospělými. V lektorské práci se zabývá oblastmi: řešení konfliktů, týmová spolupráce, práce s agresí.
Zobrazit více

Rezervace termínu

Volná místa na tento kurz již bohužel nejsou k dispozici. Pokud máte o kurz zájem, kontaktujte nás prosím.