Chráněno: Letní škola Praha – základní kurz Začít spolu pro MŠ 1. část

ZÁKLADNÍ KURZ PRO UČITELE A UČITELKY MŠ - 1. část

Nejbližší termíny

1. - 5. 7. 2024 Praha 5 – Košíře , Mateřská škola Slunéčko  08:30 - 17:00 (Vyprodáno)

Požadovaný obsah je chráněn heslem. Pokud jej chcete zobrazit, zadejte prosím nejdříve heslo:

Lektoři

Petra Vithová
Vystudovala Předškolní a mimoškolní pedagogiku na Střední pedagogické škole v Praze. Absolvovala základní kurz Začít spolu v roce 2018. V roce 2023 získala Zlatý certifikát Učitelka Začít spolu. Sedmým školním rokem pracuje v mateřské škole Slunéčko na Praze 5, která vyučuje podle programu Začít spolu. V současné době je zároveň interní metodičkou a snaží se podporovat v rozvoji své kolegyně. Vzdělávání v programu Začít spolu ji dává velký smysl a vidí v tom budoucnost.
Zobrazit více
Bc. Petra Šimonová 
Vystudovala Předškolní a mimoškolní pedagogiku na Střední pedagogické škole v Praze a Speciální pedagogiku na Univerzitě Karlově. Od roku 2016 pracovala na pozici učitelky mateřské školy, z čehož dva roky působila jako speciální pedagožka. V současné době je učitelkou a interní metodičkou MŠ Slunéčko v Praze 5, která vyučuje podle vzdělávacího programu Začít spolu. V roce 2023 získala Zlatý certifikát Učitelka Začít spolu. Být dětem průvodcem na jejich cestě poznávání, přihlížet jejich volbám a zodpovědnosti za jejich učení je pro ni velmi obohacující.
Zobrazit více
Bc. Diana Roubová
Vystudovala Střední pedagogickou školu v Litoměřicích, Speciální pedagogiku při Technické univerzitě v Liberci a Specializaci v pedagogice na UJEP v Ústí nad Labem. V roce 1996 se stala součástí vzdělávacího programu Začít spolu jako učitelka, která implementovala tento program na dvoutřídní vesnickou MŠ. Následně se stala spoluzakladatelkou a ředitelkou jeslí, MŠ a ZŠ v Kadani. V současné době působí jako lektorka a metodička vzdělávacího programu Začít spolu a úzce spolupracuje se Step by Step ČR, o.p.s.
Zobrazit více