Náslech ve třídě Začít spolu

Nejbližší termíny

9. 11. 2021 Čeladná , Mateřská škola Čeladenská Beruška  08:00 - 12:00 (Vyprodáno)
ZaS centra – metodická centra Začít spolu

Náslech ve třídě Začít spolu v MŠ

KOMU JE SETKÁNÍ URČENO:
Všem učitelům MŠ a 1. st. ZŠ, rodičům, pracovníkům ve vzdělávání a dalším osobám, které mají zájem o vzájemnou inspiraci a učení, rozvoj svých profesních dovedností a sdílení zkušeností.

ANOTACE:
Zajímá vás, jak probíhá den ve třídě v programu Začít spolu? Jak se děti rozdělují do center aktivit? Jak probíhá nabídka činností, ranní, reflektivní kruh? Co všechno ještě děláme? Chtěli byste to vidět na vlastní oči? Přihlaste se a přijďte se podívat. Neváhejte, počet míst je omezený.

KDE: Mateřská škola Čeladenská beruška, p.o., Čeladná 389, 739 12

DOTAZY:
email: ms@celadenskaberuska.cz

MAXIMÁLNÍ POČET ÚČASTNÍKŮ: 8

 

Lektoři

Ing. Kamila Kemrová
Bc. Jana Bartošová
Vystudovala obor Učitelství pro mateřské školy v Ostravě a je učitelkou a ředitelkou MŠ Čeladenská beruška, v programu Začít spolu. Věnuje se lektorské činnosti různých témat (Začít spolu, Polytechnika v MŠ, Spolupráce s rodinou, Environmentální výchova a vzdělávání v MŠ, Portfolio dítěte). S programem Začít spolu je spojená od roku 1997 nejprve jako rodič, jehož děti chodily do MŠ i ZŠ ZaS. Byla aktivním rodičem a členem rodinné rady. Program Začít spolu souzněl s jejím přesvědčením o přístupu k dětem i vzdělávání a přivedl ji ke změně profese. Čím déle zná a pracuje v programu Začít spolu, tím více žasne nad jeho smysluplností a návodem na to, jak být průvodcem dětí na jejich cestě za poznáním. Kamarádka o ní říká, že kdyby byla ještě trochu rychlejší, tak je rozmazaná :-)
Zobrazit více

Rezervace termínu

Volná místa na tento kurz již bohužel nejsou k dispozici. Pokud máte o kurz zájem, kontaktujte nás prosím.