OBĚDY Letní škola eduScrum – rozvíjející kurz Pardubice

Nejbližší termíny

21. - 22. 8. 2024 Pardubice , Univerzitní kampus stravování  13:00 - 14:00 (Vyprodáno)

Obědy jsou zajištěny v univerzitním kampusu ( 10 minut cesty od místa konání letní školy). Cena jednotného menu – polévka + hlavní 140 Kč / osoba/ den, tj. 280 Kč na dva dny Kč. Nápoje a zákusky k obědovému menu je možné zakoupit  v hotovosti nebo kartou na místě

Lektoři

Karla Štípková
Vystudoval/a SEŠ obchodní, Evangelická akademie, obor sociální práce. Pracovala v MŠ Praha – Strašnice pro děti se speciálními potřebami, kde se zaváděl program Začít spolu. Nyní jako projektová manažerka SbS zastřešuje organizaci akcí. Program Začít spolu sleduje od jeho vstupu do ČR, seznámila se s ním již během studia a později při své praxi v MŠ. Když vidí děti, které pracují v tomto programu v dobře fungující MŠ nebo ZŠ, stále je překvapená a dojatá, jak jsou tyto děti schopné pracovat a svoji práci dobře ohodnotit a zreflektovat.
Zobrazit více
Jana Zelená
Vystudovala střední fotografickou školu v Praze. V roce 2018 hledala vhodnou základní školu pro svého prvního syna, protože vzdělávání považuje za velmi důležité. Narazila na vzdělávací program Začít spolu, který ji hodně oslovil. Bohužel se její syn do školy s programem Začít spolu nedostal, ale jí se otevřely dveře do Step by Step a stala se součástí týmu jako odborná asistentka. Jana má na starosti komunikaci s cílovými skupinami (vyučující, vedení škol, rodiče) a komunikaci s lektory/kami, spravuje administraci eshopu, zajišťuje administrativní dokumenty, fakturaci a podílí se na organizaci vzdělávacích programů. Ve svém volném čase se nejraději věnuje rodině a potkat ji můžete v přírodě při sportu nebo na výletě.
Zobrazit více

Rezervace termínu

Volná místa na tento kurz již bohužel nejsou k dispozici. Pokud máte o kurz zájem, kontaktujte nás prosím.