ON-LINE setkání po letní škole Začít spolu s lektorkami Danou Bräuerovou a Hanou Kretkovou

Nejbližší termíny

Je nám líto, ale momentálně nejsou pro tento kurz žádné vypsané termíny. Pokud máte o kurz zájem, kontaktujte nás prosím.

Anotace:
Zdravíme účastnice Letní školy po rozjezdu nového školního roku, doufáme pod hlavičkou Začít spolu. Pojďme spolu sdílet Vaše zkušenosti, potřeby, otazníky, které během prvního školního měsíce vyvstaly. Rády uslyšíme, co se Vám podařilo uvést do praxe, s čím bojujete, v čem potřebujete podpořit! Těšíme se na Vás tentokrát v online prostoru!

Dva dny před setkáním, obdržíte na e-mail pozvánku s odkazem na přihlášení do Google Meetu.

Lektoři

Mgr. Hana Kretková
Ředitelka MŠ Olomouc vystudovala Předškolní pedagogiku na Univerzitě Palackého v Olomouci, kde v současné době působí také jako externí vyučující. V rámci svých dvou pracovišť MŠ nadšeně podporuje program Začít spolu, prostřednictvím metodického centra šíří jeho podstatu mezi další aktéry vzdělávacího procesu. Lektorská práce je příležitostí, jak nezůstat stát na jednom místě, ale pátrat po smyslu předškolního vzdělávání, učit se od sebe navzájem, předávat své zkušenosti. Nejkrásnější pohled je na dětskou spontánní hru – v ní je podstata přítomného žití.
Zobrazit více
Bc. Dana Bräuerová
Bc. Dana Bräuerová vystudovala obor Učitelství pro mateřské školy na Pedagogické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. V Mateřské škole Žižkovo nám. působí na pozici zástupkyně ředitelky a řídí odloučené pracoviště na Sokolské ulici. Spolu s Hanou Kretkovou zapáleně lektorují kurzy pro organizaci Step by step ČR.
Zobrazit více

Rezervace termínu

Volná místa na tento kurz již bohužel nejsou k dispozici. Pokud máte o kurz zájem, kontaktujte nás prosím.