ON-LINE setkání po letní škole Začít spolu s lektorkami Janou Bartošovou a Lucií Kaločovou

Nejbližší termíny

Je nám líto, ale momentálně nejsou pro tento kurz žádné vypsané termíny. Pokud máte o kurz zájem, kontaktujte nás prosím.

Všechno, na co jste se o Začít spolu nezeptali a chcete to vědět.

Anotace:
Za vámi je letní škola, začátek školního roku a co bude dál? Pojďte s námi sdílet, co už se vám podařilo, na čem pracujete a co ještě potřebujete vědět, aby se vám naplňování programu Začít spolu dařilo. S Janou a Luckou budeme hledat odpovědi a praktické náměty pro aktuální témata, která vás zajímají.
Obsah:
– reflexe letní školy
– co se nám podařilo
– na čem pracujeme
– co nám není jasné, čemu potřebujeme dodat energii
Dva dny před setkáním, obdržíte na e-mail pozvánku s odkazem na přihlášení do Google Meetu.

Lektoři

Bc. Jana Bartošová
Vystudovala obor Učitelství pro mateřské školy v Ostravě a je učitelkou a ředitelkou MŠ Čeladenská beruška, v programu Začít spolu. Věnuje se lektorské činnosti různých témat (Začít spolu, Polytechnika v MŠ, Spolupráce s rodinou, Environmentální výchova a vzdělávání v MŠ, Portfolio dítěte). S programem Začít spolu je spojená od roku 1997 nejprve jako rodič, jehož děti chodily do MŠ i ZŠ ZaS. Byla aktivním rodičem a členem rodinné rady. Program Začít spolu souzněl s jejím přesvědčením o přístupu k dětem i vzdělávání a přivedl ji ke změně profese. Čím déle zná a pracuje v programu Začít spolu, tím více žasne nad jeho smysluplností a návodem na to, jak být průvodcem dětí na jejich cestě za poznáním. Kamarádka o ní říká, že kdyby byla ještě trochu rychlejší, tak je rozmazaná :-)
Zobrazit více
Mgr. Lucie Kaločová
Vystudovala Ostravskou univerzitu obor Učitelství pro mateřské školy a Pedagogiku předškolního věku na Karlovu univerzitě. Pracovala V MŠ Chrustova, 5 let v programu Začít Spolu, V MŠ Šponarova, 5 let v programu Zdravá MŠ, v MŠ Čeladenská beruška, v programu Začít Spolu, od roku 2013 dosud. Nyní je doma v roli maminky na mateřské dovolené a současně působí jako lektorka různých témat předškolního vzdělávání. Vztah k programu Začít spolu? Že on Robert Fulghum tím myslel, že „Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské školce“ s programem Začít spolu. Nejčastěji od ní uslyšíte: „Je vše v pořádku?“
Zobrazit více

Rezervace termínu

Volná místa na tento kurz již bohužel nejsou k dispozici. Pokud máte o kurz zájem, kontaktujte nás prosím.