ON-LINE setkání po letní škole Začít spolu s lektorkami Janou Poche Kargerovou a Věrou Krejčovou Váňovou

Nejbližší termíny

Je nám líto, ale momentálně nejsou pro tento kurz žádné vypsané termíny. Pokud máte o kurz zájem, kontaktujte nás prosím.

Milé kolegyně a kolego! Máme za sebou první on-line říjnové setkání, kde jsme měli prostor posdílet si, co se u vás ve třídách/školách děje, jak se vám v Začít spolu daří, co nového jste zavedli, jak jste na to šli, co funguje/nefunguje, která témata jsou ještě stále výzvou… Mnohým z vás se nehodil termín, psali jste nám, že věříte, že to není poslední příležitost. Přesně tak, není!!!  I díky zájmu kolegyň, které se setkání účastnily, nabízíme termín další. Prosincové setkání bude postavené na výměně zkušeností, vzájemné inspiraci a zmapování vašich dalších potřeb.  Pokud máte nějaké fotografie či jiné materiály, které dokumentují kroky, které jste v souvislosti se Začít spolu po letní škole učinili a dále činíte, můžete si je na setkání připravit.

V on-lin prostoru se na vás těší Jana a Věrka (vaše lektorky)

Dva dny před setkáním, obdržíte na e-mail pozvánku s odkazem na přihlášení do Zoomu.

Lektoři

Mgr. Věra Váňová Krejčová, Ph.D.
Mgr. Věra Váňová Krejčová, Ph.D. je lektorkou a mentorkou v oblasti podpory profesního rozvoje učitelů (zejména předškolních pedagogů a pedagogů 1. stupně), vyučující na PdF UHK Hradec Králové, spoluautorkou RVP PV, průvodkyní škol na jejich cestě změny, cestě ke kvalitnímu vzdělávání. Její “srdcovkou” je vzdělávací program Začít spolu, který jako jeho metodička pomáhá školám zavádět do praxe.
Zobrazit více
PhDr. Jana Poche Kargerová, Ph.D.
Vystudovala FF UK v Praze, doktorát získala na PedF UK. Vyučuje na Pedagogické fakultě UK v Praze, kde se zabývá především didaktikou 1. stupně a organizací pedagogických praxí včetně kurzu mentoringu pro fakultní učitele. Je lektorkou vzdělávacího programu Začít spolu a spoluautorkou metodického průvodce pro 1.stupeň základní školy tohoto programu. Je také autorkou publikace Spolupráce s rodinou a komunitou v programu Začít spolu. Prostřednictvím lektorské činnosti a skupinové reflexe WANDA poskytuje pedagogům podporu v rozvoji jejich profesních kompetencí. Zaměřuje se na implementaci vzájemné kolegiální podpory v základních i mateřských školách.
Zobrazit více

Rezervace termínu

Volná místa na tento kurz již bohužel nejsou k dispozici. Pokud máte o kurz zájem, kontaktujte nás prosím.