ON-LINE setkání po letní škole Začít spolu s lektorkami Janou Poche Kargerovou a Věrou Krejčovou Váňovou

Nejbližší termíny

Je nám líto, ale momentálně nejsou pro tento kurz žádné vypsané termíny. Pokud máte o kurz zájem, kontaktujte nás prosím.

Anotace:
Milé kolegyně a kolego! Myslíme na vás (ještěže máme tu vaši fotografii) a doufáme, že začátek školního roku pod hlavičkou Začít spolu pro vás byl příznivý! Pojďme spolu sdílet Vaše zkušenosti, potřeby, otazníky, které během prvního školního měsíce vyvstaly. Rády uslyšíme, co se Vám podařilo uvést do praxe, zmapujeme také s čím bojujete, v čem potřebujete podpořit! Pokud budete mít zájem, nabídneme pak další setkání dle vašich aktuálních potřeb. Těšíme se na Vás tentokrát v online prostoru!
Jana a Věrka

Dva dny před setkáním, obdržíte na e-mail pozvánku s odkazem na Zoom.

Lektoři

Mgr. Věra Váňová Krejčová, Ph.D.
Mgr. Věra Váňová Krejčová, Ph.D. je lektorkou a mentorkou v oblasti podpory profesního rozvoje učitelů (zejména předškolních pedagogů a pedagogů 1. stupně), vyučující na PdF UHK Hradec Králové, spoluautorkou RVP PV, průvodkyní škol na jejich cestě změny, cestě ke kvalitnímu vzdělávání. Její “srdcovkou” je vzdělávací program Začít spolu, který jako jeho metodička pomáhá školám zavádět do praxe.
Zobrazit více
PhDr. Jana Poche Kargerová, Ph.D.
Vystudovala FF UK v Praze, doktorát získala na PedF UK. Vyučuje na Pedagogické fakultě UK v Praze, kde se zabývá především didaktikou 1. stupně a organizací pedagogických praxí včetně kurzu mentoringu pro fakultní učitele. Je lektorkou vzdělávacího programu Začít spolu a spoluautorkou metodického průvodce pro 1.stupeň základní školy tohoto programu. Je také autorkou publikace Spolupráce s rodinou a komunitou v programu Začít spolu. Prostřednictvím lektorské činnosti a skupinové reflexe WANDA poskytuje pedagogům podporu v rozvoji jejich profesních kompetencí. Zaměřuje se na implementaci vzájemné kolegiální podpory v základních i mateřských školách.
Zobrazit více

Rezervace termínu

Volná místa na tento kurz již bohužel nejsou k dispozici. Pokud máte o kurz zájem, kontaktujte nás prosím.