ON-LINE setkání po letní škole Začít spolu v Šestajovicích s lektorkami Dianou Roubovou a Petrou Dvořákovou

Nejbližší termíny

Je nám líto, ale momentálně nejsou pro tento kurz žádné vypsané termíny. Pokud máte o kurz zájem, kontaktujte nás prosím.

Anotace:
Absolvovali jste Letní školu v Šestajovicích a odvezli jste si informace a nápady, jak zavádět program ve vašich mateřských školách. Nacházíte se v procesu objevování, zkoušení, vytváření podnětného prostředí pro vaše děti. S těmito procesy přichází otázky, na které hledáte odpovědi. Jsou tu pro Vás Diana a Petra a také ostatní absolventi Letní školy. Společně se podpoříme, pomůžeme si sdílením prvních zkušeností a budeme hledat odpovědi na vaše dotazy. Online setkání je příležitost ke vzájemnému učení, k růstu, k inspiraci a také k podpoře společně čelit překážkám.

Dva dny před setkáním, obdržíte na e-mail pozvánku s odkazem na přihlášení do Google Meetu.

 

Lektoři

Mgr. Petra Balcarová
Vystudovala obor Pedagogika předškolního věku na Univerzitě Hradec Králové. Působila na pozici ředitelky MŠ Šestajovice 11 let, kde se svým týmem zavedla program Začít spolu. Tento příběh změny ráda sdílí s dalšími pracovníky škol. Ve Step by Step je lektorkou. V pilotním projektu Eduzměna na Kutnohorsku, jehož je Step by Step partnerem, je průvodkyní škol. Program Začít spolu rozvíjí potenciál a kreativitu dětí, pedagogů a týmu celé školy. Do školy vnáší radost a život nepřeberných příležitostí, možností, objevů a experimentů.
Zobrazit více
Bc. Diana Roubová
Vystudovala Střední pedagogickou školu v Litoměřicích, Speciální pedagogiku při Technické univerzitě v Liberci a Specializaci v pedagogice na UJEP v Ústí nad Labem. V roce 1996 se stala součástí vzdělávacího programu Začít spolu jako učitelka, která implementovala tento program na dvoutřídní vesnickou MŠ. Následně se stala spoluzakladatelkou a ředitelkou jeslí, MŠ a ZŠ v Kadani. V současné době působí jako lektorka a metodička vzdělávacího programu Začít spolu a úzce spolupracuje se Step by Step ČR, o.p.s.
Zobrazit více

Rezervace termínu

Volná místa na tento kurz již bohužel nejsou k dispozici. Pokud máte o kurz zájem, kontaktujte nás prosím.