Podnětné učební prostředí ve třídě

ZaS centra – metodická centra Začít spolu

Nejbližší termíny

Je nám líto, ale momentálně nejsou pro tento kurz žádné vypsané termíny. Pokud máte o kurz zájem, kontaktujte nás prosím.

KOMU JE SETKÁNÍ URČENO:

Všem pedagogickým pracovníkům/nicím, asistentkám/ům a dalším osobám, které zajímá jak vytvořit prostředí třídy tak, aby bylo inspirující pro vlastní učení dětí. Pro toho, kdo má zájem o vzájemnou inspiraci a učení, rozvoj svých profesních dovedností a sdílení zkušeností.

ANOTACE: Dobře nastavené prostředí vybízí děti ke hrám a učení, umožňuje jim rozvíjet svou nezávislost i socializovat se. Podnětné prostředí motivuje k zapojení do vzdělávacího procesu, zefektivňuje učení a redukuje problémové chování. Chápeme ho proto jako klíčovou složku. Na co se tedy při tvorbě a úpravách učebního prostředí zaměřit, jak k němu přistupovat, to bude cílem našeho setkání.

KDE:  Metodické centrum v Chomutově, ulice Čelakovského 1017/14

DOTAZY: email: pavlina.pilarova@sbscr.cz

MAXIMÁLNÍ POČET ÚČASTNÍKŮ:  25

Lektoři

Bc. Diana Roubová
Vystudovala Střední pedagogickou školu v Litoměřicích, Speciální pedagogiku při Technické univerzitě v Liberci a Specializaci v pedagogice na UJEP v Ústí nad Labem. V roce 1996 se stala součástí vzdělávacího programu Začít spolu jako učitelka, která implementovala tento program na dvoutřídní vesnickou MŠ. Následně se stala spoluzakladatelkou a ředitelkou jeslí, MŠ a ZŠ v Kadani. V současné době působí jako lektorka a metodička vzdělávacího programu Začít spolu a úzce spolupracuje se Step by Step ČR, o.p.s.
Zobrazit více

Rezervace termínu

Volná místa na tento kurz již bohužel nejsou k dispozici. Pokud máte o kurz zájem, kontaktujte nás prosím.