Pravidelná tematická setkávání s metodičkami MŠ – Jak vytvořit TVP v duchu ZaS, on-line

Nejbližší termíny

Je nám líto, ale momentálně nejsou pro tento kurz žádné vypsané termíny. Pokud máte o kurz zájem, kontaktujte nás prosím.

Jak vytvořit TVP ve vztahu ke konkrétní třídě a potřebám dětí? Jak efektivně pracovat s otevřeným pracovním plánem? Co je nosný obsah třídních vzdělávacích plánů? Jak může s lehkostí podpořit mojí pedagogickou práci propojení RVP PV – ŠVP – TVP? Společné sdílení nad ověřenými a ozkoušenými plány nám může být inspirací. Každému z nás vyhovuje něco jiného, nebojme se a propojme autentičnost svou a třídní do našich plánů.

Lektoři

Bc. Diana Roubová
Vystudovala Střední pedagogickou školu v Litoměřicích, Speciální pedagogiku při Technické univerzitě v Liberci a Specializaci v pedagogice na UJEP v Ústí nad Labem. V roce 1996 se stala součástí vzdělávacího programu Začít spolu jako učitelka, která implementovala tento program na dvoutřídní vesnickou MŠ. Následně se stala spoluzakladatelkou a ředitelkou jeslí, MŠ a ZŠ v Kadani. V současné době působí jako lektorka a metodička vzdělávacího programu Začít spolu a úzce spolupracuje se Step by Step ČR, o.p.s.
Zobrazit více

Rezervace termínu

Volná místa na tento kurz již bohužel nejsou k dispozici. Pokud máte o kurz zájem, kontaktujte nás prosím.