Pravidelná tematická setkávání s metodičkami MŠ – Portfólio v MŠ, on-line

Nejbližší termíny

Je nám líto, ale momentálně nejsou pro tento kurz žádné vypsané termíny. Pokud máte o kurz zájem, kontaktujte nás prosím.

Po krátkém představení a vyjasnění, co to vlastně portfólium je, jaké může být podoby a účel se společně zamyslíme nad otázkami: Jak můžeme sledovat, zaznamenávat a vyhodnocovat individuální pokroky dětí? Jak využít těchto poznatků v dalším plánování? Jak vést portfólium dítěte, aby to mělo smysl? Co do něj vkládat? Jak s ním dále pracovat? Zveme vás ke společnému sdílení zkušeností s portfólii či dalšími způsoby mapování pokroku dítěte a jejich evidování.

Lektoři

Bc. Diana Roubová
Vystudovala Střední pedagogickou školu v Litoměřicích, Speciální pedagogiku při Technické univerzitě v Liberci a Specializaci v pedagogice na UJEP v Ústí nad Labem. V roce 1996 se stala součástí vzdělávacího programu Začít spolu jako učitelka, která implementovala tento program na dvoutřídní vesnickou MŠ. Následně se stala spoluzakladatelkou a ředitelkou jeslí, MŠ a ZŠ v Kadani. V současné době působí jako lektorka a metodička vzdělávacího programu Začít spolu a úzce spolupracuje se Step by Step ČR, o.p.s.
Zobrazit více

Rezervace termínu

Volná místa na tento kurz již bohužel nejsou k dispozici. Pokud máte o kurz zájem, kontaktujte nás prosím.