Pravidelná tematická setkávání s metodičkami MŠ – Proměna mateřské školy

Nejbližší termíny

2. 6. 2022 On-line 16:00 - 18:00

Jste ve vedení MŠ? Jste paní učitelka nebo pan učitel? Chystáte se na změnu nebo už změnou procházíte? Hledáte inspiraci? Přidejte se k nám a ptejte se. Co a jak dělat při zavádění programu Začít spolu v mateřské škole? Co se děje v týmu školy? Jak na změnu připravit děti, rodiče, zřizovatele? Jaké procesy se odehrávají v životě školy? Kde hledat podporu a pomoc? Svoji osobní zkušenost s Vámi bude sdílet Petra Dvořáková, která v pozici ředitelky touto cestou s týmem školy prošla.

Dva dny před setkáním obdržíte na e-mail, který jste uvedli v objednávce pozvánku s odkazem na přihlášení do Google Meetu.

 

Lektoři

Mgr. Petra Dvořáková
Vystudovala obor Pedagogika předškolního věku na Univerzitě Hradec Králové. Působila na pozici ředitelky MŠ Šestajovice 11 let, kde se svým týmem zavedla program Začít spolu. Tento příběh změny ráda sdílí s dalšími pracovníky škol. Ve Step by Step je lektorkou. V pilotním projektu Eduzměna na Kutnohorsku, jehož je Step by Step partnerem, je průvodkyní škol. Program Začít spolu rozvíjí potenciál a kreativitu dětí, pedagogů a týmu celé školy. Do školy vnáší radost a život nepřeberných příležitostí, možností, objevů a experimentů.
Zobrazit více

Rezervace termínu

 × 500