Pravidelná tematická setkávání s metodičkami MŠ – Ranní kruh v Začít spolu

Nejbližší termíny

Je nám líto, ale momentálně nejsou pro tento kurz žádné vypsané termíny. Pokud máte o kurz zájem, kontaktujte nás prosím.

Ranní kruh v MŠ Začít spolu je symbolem rovnosti, důvěry, bezpečí a spoluzodpovědnosti. Probíhají v něm rituály, sdílení, které rozvíjejí empatické dovednosti a posilují pocit sounáležitosti. Pojďme i my společně sdílet, jaké aktivity zařazujeme do ranních kruhů, jak má být RK dlouhý, jak ošetřit ve velkém počtu dětí, aby byl vyslyšen ten, kdo si to přeje? Kdy v průběhu dne organizovat RK? Zkrátka, jak na Ranní kruh? Těší se na Vás metodička Petra Dvořáková.

Dva dny před setkáním, obdržíte na e-mail pozvánku s odkazem na přihlášení do Google Meetu.

Lektoři

Mgr. Petra Dvořáková
Vystudovala obor Pedagogika předškolního věku na Univerzitě Hradec Králové. Působila na pozici ředitelky MŠ Šestajovice 11 let, kde se svým týmem zavedla program Začít spolu. Tento příběh změny ráda sdílí s dalšími pracovníky škol. Ve Step by Step je lektorkou. V pilotním projektu Eduzměna na Kutnohorsku, jehož je Step by Step partnerem, je průvodkyní škol. Program Začít spolu rozvíjí potenciál a kreativitu dětí, pedagogů a týmu celé školy. Do školy vnáší radost a život nepřeberných příležitostí, možností, objevů a experimentů.
Zobrazit více

Rezervace termínu

Volná místa na tento kurz již bohužel nejsou k dispozici. Pokud máte o kurz zájem, kontaktujte nás prosím.