Pravidelná tematická setkávání s metodičkami ZŠ – Hejného matematika v Začít spolu, on-line

Nejbližší termíny

Je nám líto, ale momentálně nejsou pro tento kurz žádné vypsané termíny. Pokud máte o kurz zájem, kontaktujte nás prosím.

Adéla Tupá ze ZŠ Mníšek pod Brdy.

Setkání probíhají formou sdílení dobré praxe pod vedením našich zkušených lektorek a jejich hostů.

Dva dny před setkáním, obdržíte na e-mail pozvánku s odkazem na přihlášení do Google Meetu.

Lektoři

Mgr. Adéla Tupá
Vystudovala PedF v Českých Budějovicích, obor Učitelství pro 1. stupeň ZŠ. Pracuje jako učitelka 1. stupně na ZŠ Mníšek pod Brdy. Po profesní stránce se kromě programu Začít spolu zajímám také o matematiku – metodu profesora Hejného, program Čtením a psaním ke kritickému myšlení (RWCT). Učit ve třídě Začít spolu a spolupracovat s rodiči je pro ni radost. Vidět spokojené děti, které samy hodnotí svou práci i práci celé skupiny, vymýšlí do hodin přínosné aktivity, plánují spolu s ní centra aktivit, barevné učení a jiné činnosti do hodin, je pro ni skvělým zážitkem. Těší ji být dětem průvodkyní po jejich cestě ke vzdělání. Relaxuje při aerobicu, streetdance a četbě. Miluje jízdu na snowboardu a procházky se psem.
Zobrazit více
Mgr. Radka Chaloupková
Vystudovala Učitelství pro 1.stupeň na PedF UK v Praze. Pracovala od r. 1994 jako učitelka na 1.stupni základní školy, z toho 15 let v programu Začít spolu. Od roku 2019 pracuje jako metodička vzdělávacího programu Začít spolu v organizaci Step by Step. Snaží se v dětech podporovat jejich přirozenou zvídavost, vytrvalost k hledání řešení a chuť objevovat a učit se nové věci. Záleží jí na tom, aby každé dítě mělo příležitost rozvíjet se v rámci svých možností. A daří se jí to lépe ve spolupráci s rodinami dětí a dalšími vyučujícími – jsme v tom zkrátka spolu. Tak jako si užívá čas s dětmi ve škole, umí si užít čas s rodinou, přáteli i sama se sebou.
Zobrazit více

Rezervace termínu

Volná místa na tento kurz již bohužel nejsou k dispozici. Pokud máte o kurz zájem, kontaktujte nás prosím.