Pravidelná tematická setkávání s metodičkami ZŠ – Jak na učení venku, on-line

Nejbližší termíny

Je nám líto, ale momentálně nejsou pro tento kurz žádné vypsané termíny. Pokud máte o kurz zájem, kontaktujte nás prosím.

Petra Šubrtová, lektorka Začít spolu ze ZŠ Petřiny sever.

Setkání probíhají formou sdílení dobré praxe pod vedením našich zkušených lektorek a jejich hostů.

Dva dny před setkáním, obdržíte na e-mail pozvánku s odkazem na přihlášení do Google Meetu.

 

Lektoři

Mgr. Petra Šubrtová
Petra vystudovala učitelství 1.stupně na PedF Univerzity Hradec Králové. Aktuálně učí na Základní škole Petřiny sever v Praze. Program Začít spolu si našla při hledání zajímavé školy pro vlastní děti a od té doby je v něm aktivní při vlastní výuce, při spolupráci s PedF UK i  jako lektorka Začít spolu. Ráda hledá nové cesty, a tak má ráda změny a směr kupředu.
Zobrazit více
Mgr. Radka Chaloupková
Vystudovala Učitelství pro 1.stupeň na PedF UK v Praze. Pracovala od r. 1994 jako učitelka na 1.stupni základní školy, z toho 15 let v programu Začít spolu. Od roku 2019 pracuje jako metodička vzdělávacího programu Začít spolu v organizaci Step by Step. Snaží se v dětech podporovat jejich přirozenou zvídavost, vytrvalost k hledání řešení a chuť objevovat a učit se nové věci. Záleží jí na tom, aby každé dítě mělo příležitost rozvíjet se v rámci svých možností. A daří se jí to lépe ve spolupráci s rodinami dětí a dalšími vyučujícími – jsme v tom zkrátka spolu. Tak jako si užívá čas s dětmi ve škole, umí si užít čas s rodinou, přáteli i sama se sebou.
Zobrazit více

Rezervace termínu

Volná místa na tento kurz již bohužel nejsou k dispozici. Pokud máte o kurz zájem, kontaktujte nás prosím.