Pravidelná tematická setkávání s metodičkami ZŠ – Plánování do CA, on-line

Nejbližší termíny

15. 4. 2021 On-line 15:00 - 17:00

Také si lámete hlavu s tím, abyste dobře naplánovali činnosti do center aktivit? Přemýšlíte o tom, jakých kritérií se při přípravě držet, co jsou největší úskalí, jak vše správně načasovat, jak zajistit, aby se zapojily všechny děti, jak umožnit dětem skutečnou volbu k hledání cest a způsobů řešení…
Víme o tom, že plánování do center aktivit je jednou z nejobtížnějších částí vzdělávacího programu Začít spolu. Rádi bychom ve spolupráci s vámi proces plánování popsali a přemýšleli společně o tom, co je pro plánování stěžejní. Naším cílem je zachytit a popsat principy plánování tak, aby vyučující neměl k dispozici jen zásobník konkrétních tipů na aktivity, ale „návod“, podle něhož bude schopen si do center zpracovat jakékoliv téma podle zásad integrované výuky.
Nejcennější je pro nás kolegiální spolupráce – zveme vás proto ke společnému sdílení, diskusi nebo třeba reflexi vlastních příprav. Pomozte nám tak svou návštěvou s přípravou nové publikace k programu Začít spolu. Program setkání bude moderovaný metodičkou programu Začít spolu.

Lektoři

Mgr. Radka Chaloupková

Rezervace termínu

 × 350