SETKÁNÍ VEDENÍ MŠ pracujících nebo inspirujících se programem ZAČÍT SPOLU

ZaS centra - metodická centra Začít spolu MŠ

Nejbližší termíny

Je nám líto, ale momentálně nejsou pro tento kurz žádné vypsané termíny. Pokud máte o kurz zájem, kontaktujte nás prosím.

KOMU JE SETKÁNÍ URČENO: Ředitelkám/ředitelům mateřských škol a jejich zástupkyním/zástupcům.

ANOTACE: Jak posílit a opečovat sebe i tým? Jak tvořit společnou vizí? Jak zakomponovat program Začít spolu do ŠVP? Kde je možné inspirovat se a hledat pomoc a nápady? 

Na tyto i jiné otázky budeme společně hledat odpovědi v rámci pravidelných setkání vedení mateřských škol Ústeckého kraje pracujících delší či kratší dobu podle programu Začít spolu. Zaměříme se na aktuální situace a potřeby na vašich MŠ, na potíže i sdílení úspěšných příběhů. Prokládat diskuzní část budeme aktivitami na podporu komunikace a spolupráce v týmech. 

KDE: Metodické centrum v Chomutově, ulice Čelakovského 1017/14

DOTAZY: email: pavlina.pilarova@sbscr.cz 

 

Lektoři

Pavlína Pilařová
Koordinátorka ZaS centra Chomutov pracující v programu Začít spolu od roku 2016. Facilitátorka skupinové reflektivní metody Wanda a začínající lektorka seminářů na téma Wellbeing pro pedagogy
Zobrazit více
Bc. Diana Roubová
Vystudovala Střední pedagogickou školu v Litoměřicích, Speciální pedagogiku při Technické univerzitě v Liberci a Specializaci v pedagogice na UJEP v Ústí nad Labem. V roce 1996 se stala součástí vzdělávacího programu Začít spolu jako učitelka, která implementovala tento program na dvoutřídní vesnickou MŠ. Následně se stala spoluzakladatelkou a ředitelkou jeslí, MŠ a ZŠ v Kadani. V současné době působí jako lektorka a metodička vzdělávacího programu Začít spolu a úzce spolupracuje se Step by Step ČR, o.p.s.
Zobrazit více

Rezervace termínu

Volná místa na tento kurz již bohužel nejsou k dispozici. Pokud máte o kurz zájem, kontaktujte nás prosím.