Testovací technická verze eshopu

Nejbližší termíny

Je nám líto, ale momentálně nejsou pro tento kurz žádné vypsané termíny. Pokud máte o kurz zájem, kontaktujte nás prosím.

Testovací technická verze eshopu

Lektoři

Dita Hrudová
Ing. Dita Hrudová
Dita vystudovala Fakultu mezinárodních vztahů na VŠE Praha, specializace Mezinárodní obchod a Psychologie řízení. Má více než 20 let praxe v oblasti mezinárodního marketingu, komunikace a PR. Ale protože se narodila na Den učitelů a vždy ji bavilo předávat zkušenosti, svou profesi rozšířila o certifikovaný lektorský kurz a nyní působí v oblasti vzdělávání a seberozvoje. Největší školou života je však pro ni mateřství. Jako matka tří synů považuje celoživotní vzdělávání a kritické myšlení za základní předpoklady života v dnešním dynamickém světě. Program Začít spolu vnímá jako naplnění vize školy, která děti baví, dává jim smysl a prostor k jejich rozvoji.
Zobrazit více
Jana Zelená
Vystudovala střední fotografickou školu v Praze. V roce 2018 hledala vhodnou základní školu pro svého prvního syna, protože vzdělávání považuje za velmi důležité. Narazila na vzdělávací program Začít spolu, který ji hodně oslovil. Bohužel se její syn do školy s programem Začít spolu nedostal, ale jí se otevřely dveře do Step by Step a stala se součástí týmu jako odborná asistentka. Jana má na starosti komunikaci s cílovými skupinami (vyučující, vedení škol, rodiče) a komunikaci s lektory/kami, spravuje administraci eshopu, zajišťuje administrativní dokumenty, fakturaci a podílí se na organizaci vzdělávacích programů. Ve svém volném čase se nejraději věnuje rodině a potkat ji můžete v přírodě při sportu nebo na výletě.
Zobrazit více
Ing. Lenka Klímová
Ing. Lenka Klímová má ve Stepu na starosti finanční řízení projektů i organizace. Jejím úkolem je, aby se všechny platby a cesťáky dostaly ke správným lidem. Vystudovala řízení a ekonomiku provozu, pracovala v komerční sféře jako produkční. Od roku 2006 pracuje v neziskovém sektoru v oboru řízení a financí. Do Stepu ji přivedla Viki, bývalá finanční manažerka, a je tomu moc ráda, neboť její práce má nejen smysluplnou náplň, ale je tu i solidní, akční a elegantní kolektiv :-)
Zobrazit více

Rezervace termínu

Volná místa na tento kurz již bohužel nejsou k dispozici. Pokud máte o kurz zájem, kontaktujte nás prosím.