Wanda pro facilitátory – reflexe a sdílení zkušeností

Nejbližší termíny

Je nám líto, ale momentálně nejsou pro tento kurz žádné vypsané termíny. Pokud máte o kurz zájem, kontaktujte nás prosím.

KOMU JE SETKÁNÍ URČENO: absolventům facilitátorského kurzu, který proběhl v roce 2022/2023. Setkání je určeno i pro facilitátory, kteří zatím neměli možnost Wandu vyzkoušet v praxi.

ANOTACE: Zveme Vás ke sdílení a reflexi Vašich zkušeností s Wandou. Společně budeme reflektovat situace, se kterými jste se setkaly při realizaci Wandy, ale i problémy při představování této metody kolegům a vedení školy, a přemýšlet nad tím, jak Wandu dále šířit a co nám může pomoci. TO VŠE NAŠÍ OSVĚDČENOU METODOU WANDA!

KDE: Skautský institut, Staroměstské náměstí 4/1, Praha 1

Dotazy: Lucie Maršálková, lucie.marsalkova@sbscr.cz, tel.: 604 302 385
Lze platit z DVPP

Lektoři

PhDr. Petra Vallin, Ph.D.
Vystudovala Učitelství pro 1. stupeň se specializací angličtina, kterou pak 10 let vyučovala. Aktuálně se věnuje lektorování seminářů a workshopů o inovacích ve vzdělávání a koordinaci rozvojových projektů. Na Pedagogické fakultě UK vyučuje několik kurzů pro zahraniční studenty, podílí se na tandemové výuce didaktiky 1. stupně ZŠ a je zapojena do dvou projektů: Zavádění formativního hodnocení na ZŠ a SPIN – Spolupráce a inovace, jehož cílem je především větší propojení teorie a praxe v přípravě budoucích učitelů. Působí jako metodik a lektor CLIL. Je spoluautorkou publikace CLIL: Inovativní přístup nejen k výuce cizích jazyků.
Zobrazit více
PhDr. Jana Poche Kargerová, Ph.D.
Vystudovala FF UK v Praze, doktorát získala na PedF UK. Vyučuje na Pedagogické fakultě UK v Praze, kde se zabývá především didaktikou 1. stupně a organizací pedagogických praxí včetně kurzu mentoringu pro fakultní učitele. Je lektorkou vzdělávacího programu Začít spolu a spoluautorkou metodického průvodce pro 1.stupeň základní školy tohoto programu. Je také autorkou publikace Spolupráce s rodinou a komunitou v programu Začít spolu. Prostřednictvím lektorské činnosti a skupinové reflexe WANDA poskytuje pedagogům podporu v rozvoji jejich profesních kompetencí. Zaměřuje se na implementaci vzájemné kolegiální podpory v základních i mateřských školách.
Zobrazit více

Rezervace termínu

Volná místa na tento kurz již bohužel nejsou k dispozici. Pokud máte o kurz zájem, kontaktujte nás prosím.