Wanda pro účastníky základního kurzu ZAS – reflexe a sdílení zkušeností se zaváděním programu Začít spolu v ZŠ

Nejbližší termíny

Je nám líto, ale momentálně nejsou pro tento kurz žádné vypsané termíny. Pokud máte o kurz zájem, kontaktujte nás prosím.

Termíny: 18. 10., 7. 12. 2023

Čas: 16:00 – 18:30 (obě setkání) celkový rozsah: 5 hodin (jedno setkání: 2,5 h), počet setkání: 2  

Místo: online, link obdržíte na váš email 3 dny před prvním setkáním. 

Cena: 1300 Kč celkem za obě setkání (lze platit z DVPP)

Kurz je určen účastníkům základního kurzu, kteří sbírají zkušenosti s výukou podle programu Začít spolu.

Wanda je unikátní metoda facilitované skupinové reflexe, která využívá supervizní a koučovací techniky a nabízí bezpečný způsob kolegiální podpory. Nově nabízíme možnost pod vedením zkušeného facilitátora metody Wanda společně sdílet a řešit problematické situace spojené se zaváděním programu Začít spolu.

Facilitátorky působí jako lektorky Step by Step, o.p.s., zároveň mají zkušenosti s facilitací Wanda.

Pokud Vás tato unikátní metoda zaujme, můžete si ji v září objednat na klíč pro pedagogický sbor vaší školy – https://www.zacitspolu.eu/nase-nabidka/

Lektoři

Mgr. Petra Šubrtová
Petra vystudovala učitelství 1.stupně na PedF Univerzity Hradec Králové. Aktuálně učí na Základní škole Petřiny sever v Praze. Program Začít spolu si našla při hledání zajímavé školy pro vlastní děti a od té doby je v něm aktivní při vlastní výuce, při spolupráci s PedF UK i  jako lektorka Začít spolu. Ráda hledá nové cesty, a tak má ráda změny a směr kupředu.
Zobrazit více
PhDr. Jana Poche Kargerová, Ph.D.
Vystudovala FF UK v Praze, doktorát získala na PedF UK. Vyučuje na Pedagogické fakultě UK v Praze, kde se zabývá především didaktikou 1. stupně a organizací pedagogických praxí včetně kurzu mentoringu pro fakultní učitele. Je lektorkou vzdělávacího programu Začít spolu a spoluautorkou metodického průvodce pro 1.stupeň základní školy tohoto programu. Je také autorkou publikace Spolupráce s rodinou a komunitou v programu Začít spolu. Prostřednictvím lektorské činnosti a skupinové reflexe WANDA poskytuje pedagogům podporu v rozvoji jejich profesních kompetencí. Zaměřuje se na implementaci vzájemné kolegiální podpory v základních i mateřských školách.
Zobrazit více

Rezervace termínu

Volná místa na tento kurz již bohužel nejsou k dispozici. Pokud máte o kurz zájem, kontaktujte nás prosím.