Začít spolu v kostce pro MŠ i ZŠ 1. stupeň

ZaS centra – metodická centra Začít spolu

Nejbližší termíny

Je nám líto, ale momentálně nejsou pro tento kurz žádné vypsané termíny. Pokud máte o kurz zájem, kontaktujte nás prosím.

Začít spolu v kostce pro MŠ i ZŠ 1. stupeň

KOMU JE SETKÁNÍ URČENO

Všem, které zajímá inovativní vzdělávání a mají zájem o vzájemnou inspiraci a učení, rozvoj svých profesních dovedností a sdílení zkušeností.

ANOTACE: Účastníci/ce se seznámí se základními principy a filozofií vzdělávacího programu Začít spolu. S tím jak vypadá organizace dne ve třídě Začít spolu, s prostředím třídy, které je rozčleněno do tzv. center aktivit, s výchovně vzdělávacími strategiemi uplatňovanými v tomto programu a v neposlední řadě i s možnostmi aktivní a partnerské spolupráce s rodinami dětí, které školu/třídu navštěvují. Účastníci/ce budou mít možnost shlédnout též krátká videa ze tříd Začít spolu a seznámit se s novými webovými stránkami plnými inspirací.

KDE:  Metodické centrum v Chomutově, ulice Čelakovského 1017/14

DOTAZY: email: pavlina.pilarova@sbscr.cz

Lektoři

Bc. Diana Roubová
Vystudovala Střední pedagogickou školu v Litoměřicích, Speciální pedagogiku při Technické univerzitě v Liberci a Specializaci v pedagogice na UJEP v Ústí nad Labem. V roce 1996 se stala součástí vzdělávacího programu Začít spolu jako učitelka, která implementovala tento program na dvoutřídní vesnickou MŠ. Následně se stala spoluzakladatelkou a ředitelkou jeslí, MŠ a ZŠ v Kadani. V současné době působí jako lektorka a metodička vzdělávacího programu Začít spolu a úzce spolupracuje se Step by Step ČR, o.p.s.
Zobrazit více

Rezervace termínu

Volná místa na tento kurz již bohužel nejsou k dispozici. Pokud máte o kurz zájem, kontaktujte nás prosím.